Üretimler

Prosis EAE PanelMaster Gold Partneridir

EAE PANELMASTER ALÇAK GERİLİM PANOLARI

EAE Panelmaster Pano EAE PanelMaster uluslararası kabul gören laboratuvarlarda tip-testleri yapılıp sertifikalandırılmış modüler yapıda, farklı uygulamalar adapte edilebilecek şekilde geliştirilmiş alçak gerilim kuvvetli akım pano sistemidir. PanelMaster’da 8 farklı şalt markası için tip-testler yapılmıştır. En yaygın kullanımda olan şalt markaları arasında seçim yapılmasına imkan tanımaktadır

Prosis, EAE PanelMaster Gold resmi sözlemeli pano partneri olarak bugüne kadar pek çok nitelikli projeye imza atmıştır.

PanelMaster uygulamaları şirketimiz eğitimli personeli tarafından projelendirilmekte ve montajı tamamlanmaktadır. Uygulamalar EAE Panelmaster teknik ekibinin eğitimli ve yetkili personeli tarafından tip testlere uygunluk açısından denetlenmekte, denetimler neticesinde uygunluk alınan panolara rozet verilmektedir. Rozet uygulaması panonun tip testlere uygunluğunu teyit etmektedir. Rozetlenen panolar EAE tarafından garanti altına alınmaktadır.

EAE PanelMaster Beyan Değerleri

EAE PanelMaster serisi panolar aşağıdaki teknik değerleri sağlayabilmektedir.

Beyan Akımı (In) : 6800A'e kadar
Beyan Kısa Süreli Dayanım Akımı (Icw) : 120kA - 1sn'e kadar
Beyan Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) : 12kV'a kadar
Bölmelendirme : Form 4B'ye kadar
Koruma Sınıfı : IP55'e kadar
Mekanik Darbelere Karşı Koruma : IK10
Taşıyıcı Konstrüksiyon : Boyalı 2mm galvaniz sac
Boya : RAL7035 Açık gri epoksi-poly. toz boya
İşletme Sıcaklığı : -5C, +40C

PANELMASTER GOLD KONSEPTİ

PanelMaster Gold partnerliği, EAE'nin üst düzey partnerleri ile oluşturduğu partnerlik sistemidir. PanelMaster Gold sistemi, PanelMaster Gold Pano Partneri tarafından tasarım ve uygulama kurallarına uygun olarak elektro-montajı yapılmış ve lisanslandırılmış alçak gerilim pano sistemleridir.

EAE Panelmaster Logo Uygulama: Marka listesinde PanelMaster Gold yazması durumunda projeye sadece Gold partnerler tarafından teklif verilebilir ve uygulama yapılabilir. Gold partnerler her koşulda EAE markalı panolara tekliflendirme ve uygulama yapabilir.
Yetkilendirme: PanelMaster Gold sadece yetkili Gold pano partneri tarafından yapılabilmektedir. Üst düzey projeler üst düzey uzmanlık, bilgi ve tecrübe birikimi gerektirir. PanelMaster Gold partnerleri en üst düzey kriterlere uygun firmalar arasından seçilmiştir.
Yerinde Tespit ve Lisanslama: Standart PanelMaster uygulamalarında yerinde tespit ve lisanslama müşterinin talebi üzerine yapılmaktadır. PanelMaster Gold projelerinde müşterinin isteğine bakılmaksızın partnerler tarafından her proje için yerinde tespit ve lisanslama yaptırılması zorunludur. Yerinde tespit ekibi panolara ait dokümanların ve bu dokümanlarla pano etiketlerinin eşleşip eşleşmediğini kontrol eder. Dokümanlarda uygunsuzluk yok ise panolarda ölçümler gerçekleştirilir. Yapılan ölçümlerden sonra her pano gözüne ait fotoğraf çekimi yapılıp kontrol formu eksiksiz bir şekilde doldurulur.
Rozet: Lisanslama ekibi tarafından yapılan incelemelerde uygunsuzluk bulunmadığı durumda, söz konusu panolar lisanslanmış olur ve lisans rozetleri panolara takılmak üzere nihai üreticiye lisanslama ekibi tarafından gönderilir. Standart PanelMaster uygulamalarında yerinde tespit yapılıp uygunluk verilen panolar gümüş rengi rozetler ile lisanslandırılır. PanelMaster Gold uygulamalarında ise partnerler tarafından yapılmış ve yerinde tespit yapılarak uygunluk verilmiş panolar altın rengi rozetler ile lisanslandırılır.

EAE Panelmaster Gold Rozet

scroll up